Adres

Aşağı Ambarlık Mevkii
Ayder Yaylası Çamlıhemşin / RİZE


Telefon

0 464 657 21 08
0 535 490 1697

Ayder İstanbul Otel

150 YILLIK BİR GEÇMİŞ


Ayder Yaylasında nadir kalmış sessiz bir ortam. Doğayla tam anlamıyla başbaşa otantizmin doruğuna ulaşabilirsiniz. 150 yıl önce ailenin kendi yaylacılık ihityaçları için yapılmış olan ev son 50 yıldır İstanbul Otel olarak hizmet vermektedir. İçeri girdiğiniz andan itibaren ahşap kokusu sizi tarih ve doğallıkla bütünleştirecek.

DERENİN SESİ

Otelimizin dere ile olan mesafesi 100-150 metre civarındadır. Uyurken ve dinlenirken dere sesi size huzur verecektir. Küçük, sevimli bir patikadan 5 dakikalık bir yürüyüş ile dereye ulaşabilir, derenin kenarında kirap okuyabilirsiniz.

Yöresel adı bulma olarak geçen odalarımız orjinal yapısı ile sizi gerçek anlamıyla bir doğa tatilinde olduğunuzu hissettirecek. Lüksden uzak tamamen duygularınıza hitab eden bulmalarımızda kendinizi doğanın bir parçası hissedeceksiniz. Toplamda 14 oda bulunan otelimizde biri (Çift Kişilik) hariç bütün odalar 2 tek yataktan oluşmaktadır.

Otelimizde misafirlerimize doğal organik besinlerden oluşan kahvaltı ikram edilmektedir. Yöresel tatlar, doğal sebze ve meyvelerden oluşan kahvaltımız otele aile sonradan ilave edilmiş yemek salonumuzda sunulmaktadır.

Çadır kampı yapmak isteyen misafirlerimiz için ön ve arka bahçemiz sizin için burda. Otelimizin imkanlarından faydalanıp bahçesinde huzur bulmak isterseniz Ayder İstanbul Otel sizi bekliyor.

Caffe

Gerçek anlamda bir doğa tatili yapmak isteyen, iliklerine kadar Ayder Yaylası kültürünü yaşamak isteyen herkesi otelimize bekleriz.